Fixky - v ponuke je niekoľko druhov v závislosti najmä od počtu farieb. Obsahujú trvanlivý atrament, majú širokú škálu farieb, ventilovaný bezpečnostný uzáver. Okrúhle fixky sú pre deti, ktoré sú už zvyknuté s fixkami kresliť. Trojhranné sú vhodné najmä pre maličké deti, ktoré s kreslením len začínajú. K dispozícii sú v dvoch veľkostiach: s jemnou špičkou a s maxi špičkou, ktorá má hrot odolný vôči stlačeniu. V ponuke je niekoľko druhov v závislosti najmä od počtu farieb. Pre malých výtvarníkov sa vyrábajú aj kvalitné obojstranné fixky, ktoré umožnia dvojnásobne toľko farebných možností. Pre deti od 5 rokov majú extra jemnú kresliacu časť. Fixky s hrubším hrotom sú určené pre deti od 3 rokov. Dajú sa ľahko umyť a dobre uchopiť.

Fixky na tabuľu

Fixky na tabuľu - sú veľmi kvalitné a dlho vydržia. Používajú sa na popisnú magnetickú tabuľu. Tá je vybavená vysokokvalitným keramickým povrchom, ktorý má doživotnú záruku. Tabule s melamínovým povrchom (zo živice) nie sú magnetické, ale sú odolné voči tlaku a poškrabaniu. Sú vhodné na popisovanie za sucha stierateľnými fixkami. Môžete nimi písať na zvislých povrchoch Vyberať môžete jednotlivé farby lebo sady a rôzne typy i šírky.

Popisovače na biele tabule s vymeniteľnou náplňou sú intenzívnej farby, neprerušovanej stopy, bez nežiadúcich škvŕn. Atrament je ľahko stierateľný i po dlhšej dobe. Sú odolné vôči svetlu a sú rychloschnúce bez prídavku butylacetátu. Takmer všetky povrchy, ako je email, sklo, melamín atď. Je možné zotrieť nasucho alebo možno použiť čistiaci sprej na biele tabule, s rozprašovačom

"Čarovné" fixky

Čarovné fixky – majú žiarivé farby. Pretretím čiary alebo plochy namaľované čarovnou fixkou pomocou bieleho meniča farby sa farba zmení na farbu svojho uzáveru. Menič farby je tiež možné používať ako tajný atrament, ktorý je vidieť až po pretretí pomocí čarovnej fixky. Maľujú vo farbách svojho obalu. Sú vyrobené na vodnej báze, nie sú jedovaté. Majú len nepatrnú vlastnú vôňu, neobsahujú formaldehyd ani žiadne škodlivé látky. Farbu je možné oživiť 2 kvapkami citrónovej šťavy lebo octu na farebný tampón – treba k tomu otvoriť zadný uzáver. Použiť ich môžeme na veľa povrchov ako je papier, lepenka, drevo atď.

Fúkacie fixky

Fúkacie fixky – možno použiť na textil, papier. Obsahujú zdraviu neškodný atrament, ktorý je nevyprateľný, textil možno prať do 60 °C. Fúkacie fixky na papier využívajú deti na vytvorenie originálnych obrázkov. Niektoré sady obsahujú aj šablónky alebo si ich môžu deti vytvoriť. Vyrábajú sa v 5 - 8 farebných odtieňov. Fúkanie je pre deti prospešné aj zo zdravotného hľadiska (podobnosť s dychovým cvičením s píšťalkou). Tieto fixky sú výbornou zábavou na voľný čas.

Parfumované fúkacie fixky na papier - obsahujú zdraviu neškodlivý atrament, ľahko umývateľné, sú vyprateľné. Vyrábajú sa v 5 farebných odtieňov s vôňou kvetín, obsahujú 8 šablón s motívmi kvetín.

Pečiatkové fixky

Pečiatkové fixky – predávajú sa s pracovným zošitom. Učia deti spoznávať farby a tvary, zdokonalovať jemnú motoriku a koordináciu očí a rúk. Pomocou týchto fixiek dokončíte až 20 aktivít a hier, ktoré zahŕňajú napr.: bludisko, tvorba obrázku spájaním bodov, hľadanie párov, počítanie....Pečiatky sú v 4 farbách s rôznymi tvarmi (oranžová hviezda, červené auto, zelená žabka, modrá rybka), sú umývateľné vodou. Vhodné sú pre deti od 4 rokov.

Tetovacie fixky

Tetovacie fixky - nový, bezbolestný a ľahký spôsob tetovania pre deti a mládež. Súprava obsahuje dve samolepiace šablóny a 4 rôznofarebné popisovače naplnené tetovacími atramentmi. Tetovanie vydrží až 60 hodín a je možné ho odstrániť mydlom a vodou. Atrament bol dermatologicky testovaný a je zdraviu neškodný.